Podmienky pridania tovaru, výrobku

Registrácia a pridávanie tovaru a výrobkov  je zdarma bez poplatkov.


Webová stránka je priestor na sprostredkovanie predaja výrobkov pre zákazníkov a ich následné oslovenie užívateľmi webu.Je sprostredkovateľom tovaru a výrobkov na stránke a nezodpovedá za obsah a pravdivosť údajov.

Ako pridávať výrobky, tovar na stránku? Jednoducho v hornom menu klikajte na Registrácia, najprv sa treba registrovať, otvorí sa tabuľka kde vyplníte registračné údaje.Po registrácii stačí klikať na Prihlásenie, následne vás prihlási pod vaším kontom z vašimi údajmi.


Ako vkladať inzerát, výrobky, tovar:

Po prihlásení kliknete na Pridať tovar, výrobok, kde už následne vyplníte názov, hlavnej kategórie, potom následne zvolíte podkategórie, tým zákazník skôr nájde váš výrobok, tovar.Napíšete popis výrobku, tovaru, zvolíte kraj lokalitu, napíšete PSČ, môžete pridať svoje telefónne číslo, webovú adresu, poprípade odkaz na video..Následne vložíte obrázky, / môžete pridať 8 obrázkov/, pridáte cenu, znak € sa zobrazí automaticky, ceny sú na dve desatiné miesta, pridávajte bodku napr./25.30 €/ a dáte Pridať inzerát.Inzerát sa následne zobrazí na stránke.

V prípade Darujem za odvoz cenu nevyplňujete, nechávate prázdne políčko.Do popisu viete napísať inštrukcie, napr. za poštovné, alebo nejakú pozornosť/čokoláda, káva/

Vaše výrobky, tovar, inzeráty viete upravovať, mazať v kolónke hore pod názvom Môj tovar, výrobky musíte byť však prihlásený.

V prípade záujmu o váš inzerát , výrobok, tovar vás kupujúci bude kontaktovať  formulárom pod každým výrobkom kde vám pošle správu na váš email, alebo cez telefón ktorý zadávate pri registrovaní.

Platnosť inzerátov – platnosť inzerátov je na neurčito, to znamená, že každý inzerát si predajca maže sám vo svojom profile ako uzná za vhodné, alebo ak sa jeho tovar, výrobok predá…